Співпраця органів влади, бізнесу та організацій громадянського суспільства – наріжний камінь функціонування будь-якої сучасної держави. Повномасштабна війна лише збільшує кількість викликів, на які можливо відповісти виключно у співпраці між різними секторами. Розкажіть про свою історію співпраці з представниками інших секторів заради спільної справи. Які важливі проєкти допомогла реалізувати така взаємодія?
Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Національною соціальною сервісною службою України та Глобальним договором ООН в Україні запускає IV щорічний Конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці».
Цей Конкурс покликаний популяризувати успішну тристоронню співпрацю між секторами та результати такої спільної роботи, необхідні для розвитку суспільства відповідальних громадян та незалежної, сильної та демократичної України.
За результатами конкурсу буде оприлюднено та поширено Збірник історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади, який буде поширено на сторінках усіх партнерів Конкурсу. Про окремі історії, що увійдуть до Збірника, ми створимо та поширимо відеоролики. А кожен із партнерів Конкурсу додатково відзначить по одній історії, яка сподобалась йому найбільше.
Історії увійдуть у Збірник за такими категоріями:
- Допомога військовим;
- Гуманітарна допомога та реабілітація;
- Соціальні проєкти;
- Відновлення;
- Створення просторів;
- Освіта;
- Інформаційні кампанії та конкурси;
- Культура;
- Інше.
____________________________
Тож якщо ви представник_ця:
- органу державної влади чи органу місцевого самоврядування
- організації громадянського суспільства
- або бізнесу
та хочете поділитись досвідом втілення проєкту/ініціативи, в якій взяли участь представники бізнесу, влади та організацій громадянського суспільства, розкажіть про свою історію у реєстраційній формі за цим посиланням до 5 серпня включно.
____________________________
Щоб історія потрапила до Збірника, вона має відповідати чотирьом критеріям:
- Ініціатива/проєкт відбулась за участі ОГС, бізнесу та органу влади;
- ініціатива/проєкт відбувалась упродовж 2024-го та/або 2023 року;
- інформація про втілену ініціативу/проєкт доступна у відкритих джерелах;
- ініціатива/проєкт мала вимірюваний результат.
Ми впевнені, що про вашу успішну історію співпраці має дізнатися уся країна! Сміливо заповнюйте форму та діліться своїми успіхами, які зміцнюють та покращують нашу державу! ____________________________
Якщо ви маєте додаткові питання, звертайтесь до Володимира Куделі, менеджера проєктів Центру демократії та верховенства права: [email protected], ФБ-сторінка.
Цей конкурс щорічно проводиться у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.
~•~•~•~•~•~•~•~•~
Слідкуйте за новинами Могилів-Подільської міської ради також у соціальних мережах