Розмір шрифту:

Приватизація комунальної власності

Положення про аукціонну комісію

Про внесення змін до складу аукціон комісії

Рішення Могилів-Подільської міської ради від 31.08.2023 №814 "Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Могилів-Подільської міської територіальної громади, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціонах"

Рішення 39 сесії Могилів-Подільської міської ради 8 скликання від 13.12.2023р. №891 «Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Могилів-Подільської міської територіальної громади, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціонах майно за адресою: с.Петрівка, вул.Гоголя, 5-а та його приватизацію»

Рішення 39 сесії Могилів-Подільської міської ради 8 скликання від 13.12.2023р. №892 «Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Могилів-Подільської міської територіальної громади, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціонах майно за адресою: с.Петрівка, вул.Гоголя, 5-б та його приватизацію»

Рішення 39 сесії Могилів-Подільської міської ради 8 скликання від 13.12.2023р. №893 «Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Могилів-Подільської міської територіальної громади, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціонах майно за адресою: с.Петрівка, вул.Гоголя, 5-в та його приватизацію»

Рішення 39 сесії Могилів-Подільської міської ради 8 скликання від 13.12.2023р. №894 «Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Могилів-Подільської міської територіальної громади, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціонах майно за адресою: с.Петрівка, вул.Гоголя, 5-г та його приватизацію»

Інформаційне повідомлення про продаж на аукціоні приміщень у селищі Нова Григорівка, вулиця Лісова, 1

Інформація про результати аукціону