Запрошувалися всі бажаючі. В змаганнях брали участь як початківці, так і дорослі спортсмени, які приділяють більярду левову частину вільного часу. Всього було 16 спортсменів.

На рівні з містянами змагався житель м. Маріуполь, який в зв'язку з повномасштабним вторгненням росії живе і працює в нашому місті.

Розпочалися змагання з реєстрації та жеребкування, згідно якого юнаки-початківці протистояли дорослим. Гра називалась "піраміда". Партії відзначились безкомпромісним протистоянням на кожному столі, та красивими комбінаційними атаками. Молодь показала гарну гру, чим довела, що може змагатись на рівні з дорослими.

У фінальному поєдинку, обігруючи своїх суперників, 1-е місце зайняв спортсмен з Могилева-Подільського Луценко Євген.

Професійно, майстерно показав свою гру Твердохліб Валерій, який зайняв почесну 2-у сходинку турніру.

3-є місце зайняв тимчасово проживаючий в нашому місті багаторазовий переможець змагань м. Маріуполь Зайченко Дмитро.

У підсумку турніру переможців нагороджено грамотами, медалями та кубками. Змагання відбулися засприяння Могилів-Подільської міської ради.

Організатор змагань Володимир Бурса має на меті провести ще декілька турнірів та визначити в кінці року найкращого більярдиста Могилева-Подільського 2023 року згідно рейтингу.