Відповідно до «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів накомунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого наказомМіністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарстваУкраїни від 05.06.2018 року № 130, Могилів-Подільське міське комунальне підприємство«Теплоенергетик» інформує про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію, їївиробництво, транспортування, постачання для усіх категорій споживачів та послуги зпостачання теплової енергії, що надаються населенню.

Проект рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на тепловуенергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, іншихспоживачів, населення та тарифів на послуги з постачання теплової енергії для населення, якінадаються КП «Теплоенергетик» з обґрунтуванням щодо необхідності зміни тарифів таструктура тарифів на теплову енергію буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційномувеб-сайті Могилів-Подільської міської ради - http://mpmr.gov.ua в розділі: Міські комунальніпідприємства-Теплоенергетик-Тарифи з 27.08.2020 р.

Строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаютьсязауваження і пропозиції встановлюється 7 (сім) календарних днів з дня повідомленняспоживачів про намір здійснити зміну тарифів.

Пропозиції та зауваження прийматимуться за адресою:

- 24000, м. Могилів-Подільський, проспект Незалежності, буд. 281 Могилів-Подільськеміське комунальне підприємство «Теплоенергетик», тел/факс (04337) 6-10-68, 6-02-13;електронна адреса - heatnet@ukr.net.

- 24000, м. Могилів-Подільський, пл. Шевченка, буд. 6/16, Управління житлово-комунального господарства міської ради, тел. (04337) 6-74-26

Адміністрація КП «Теплоенергетик»