17.02.2023 у м. Вінниця в СК «Здоров‘я» відбувся Чемпіонат області з тенісу настільного серед кадетів 2008 р.н. і молодше.

УЧемпіонатіприйняли участь представники з Вінниці, Хмільника, Іллінців, Козятина, Могилева-Подільського та переселенці з Харкова. Всього було 8 дівчат та 21 юнак.

Вихованці Могилів Подільської дитячо-юнацької спортивної школи (тренери: Олександр Тітус та Михайло Бобик) показали чудові результати:

• Абсолютною чемпіонкою області стала Тітус Анна, посівши перше місце в особистому, парному та змішаному розряді.
  • Марущак Софія: 3 місце в особистому та 1 місце в парному розряді разом з Тітус Анною
  • Москаленко Матвій: 3 місце в парному розряді разом з Мигдаловичом Максимом
  • Мигдалович Максим: 3 місце в змішаному розряді та 3 місце в парному розряді разом з Москаленко Матвієм

По закінченню чемпіонату призери були нагороджені грамотами, медалями та солодкими подарунками від спонсорів, а переможці змагань - кубками.

Вітаємо з гарними результатами та зичимо ще багато-багато перемог.