Розмір шрифту:

Звіт про результати консультацій з громадськістю шляхом публічного громадського обговорення проєкту рішення сесії Мог.-Под.міської ради «Про припинення шляхом ліквідації юр.особи - Шлишковецької......

Звіт про результати консультацій з громадськістю шляхом публічного громадського обговорення проєкту рішення сесії Могилів-Подільської міської ради «Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи - Шлишковецької  початкової загальноосвітньої школи І ступеня Могилів-Подільської міської ради Могилів-Подільського району Вінницької області»

 

         Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Положення про консультації з громадськістю в Могилів-Подільській міській територіальній громаді Могилів-Подільського району Вінницької області затвердженого рішенням 6 сесії 8 скликання Могилів-Подільської міської ради №164 від 16.04.2021р. Могилів-Подільською міською радою оприлюднено на офіційному веб-сайті інформаційне повідомлення про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення щодо схвалення проєкту рішення Могилів-Подільської міської ради «Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи - Шлишковецької  початкової загальноосвітньої школи І ступеня Могилів-Подільської міської ради Могилів-Подільського району Вінницької області» за участю робочої групи, батьків здобувачів освіти, працівників закладу освіти.

            Для належної організації публічного громадського обговорення розпорядженням міського голови від 25 червня 2021 року № 180-р  «Про проведення консультацій з громадськістю щодо припинення шляхом ліквідації юридичної особи – Шлишковецької  початкової загальноосвітньої школи І ступеня Могилів-Подільської міської ради Могилів-Подільського району Вінницької області» створено робочу групу.

          Консультації з громадськістю проведено у формі публічного громадського обговорення шляхом

- отримання пропозицій та зауважень від жителів Могилів-Подільської міської територіальної громади, які приймаються у письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси заявника в період з 30 червня по 15 липня 2021р. за адресою:  24000 вул. Полтавська, 23, м. Могилів-Подільський, Вінницької області, тел.6-26-27 - на електронну пошту     osvita.mogpod@ukr.net

- зустрічі із громадськістю  02.07.2021р. о 10.00 год. на базі Шлишковецької  початкової загальноосвітньої школи І ступеня Могилів-Подільської міської ради Могилів-Подільського району Вінницької області за адересою: вул. Центральна, буд.4, с. Шлишківці,  Могилів-Подільського району Вінницької області

За період проведення публічного громадського обговорення проєкту рішення індивідуальних звернень та пропозицій від громадян не надходило.

            Виходячи із зазначеного, проєкт рішення Могилів-Подільської міської ради «Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи - Шлишковецької  початкової загальноосвітньої школи І ступеня Могилів-Подільської міської ради Могилів-Подільського району Вінницької області» підлягає винесенню на розгляд чергової сесії Могилів-Подільської міської ради .

 Протокол №2 Громадське обговорення Шлишківці СЗШ