Розмір шрифту:

зустріч з трудовим колективом ПРАТ Могилів-Подільський «Машзавод»

Інформаційно-розяснювальна робота триває

       15 травня 2018 року фахівцями Могилів-Подільського об’єднаного управління ПФУ було проведено зустріч з трудовим колективом ПРАТ Могилів-Подільський «Машзавод». Головний спеціаліст-економіст фінансово-економічного відділу Артем Петров надав роз'яснення з питань детінізації доходів  та відносин у сфері зайнятості населення, впливу розміру сплаченого єдиного внеску на майбутню пенсію та користування порталу електронних послуг ПФУ.

       В ході зустрічі фахівець наголосив, що розмір майбутньої пенсії напряму залежить від розміру заробітної плати з якої сплачено ЄСВ та презентував колективу ПРАТ Могилів-Подільський «Машзавод» оновлений веб-портал ПФУ, як можливість контролю за сплатою страхових внесків. Було обговорено важливість даного електронного ресурсу, як інструменту взаємодії ПФУ, страхувальників, застрахованих осіб та пенсіонерів.

       Головний спеціаліст по контролю за призначенням пенсій Світлана Єроменко зупинилася на основних змінах в пенсійному законодавстві, що набули чинності з 1 січня 2018 року. Зокрема, йшлося про стаж  необхідний для призначення пенсії, правила призначення пенсій на перехідний період 2018-2019 роки.

       По завершенню зустрічі  присутнім було вручено буклети на пенсійну тематику.

Могилів-Подільське об’єднане управління ПФУ