Розмір шрифту:

Зустріч із прийомними батьками та батьками – вихователями.

  Зустріч із прийомними батьками та батьками – вихователями.

 

 21 червня 2018  року  службою  у справах дітей, сім’ї та молоді  міської ради  проведено  зустріч із прийомними  батьками та батьками - вихователями.  Тема заходу  «Сімейні цінності».  Вступним словом захід розпочав   заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталій Криган,  який зауважив, що  часто  у розмовах ми використовуємо словосполучення «сімейні цінності», а от що це таке представляємо насилу.  Дати визначення дійсно непросто, адже всі ми різні, кожна  сім'я має свій погляд на те, що для неї важливо та  сама розставляє свої  пріоритети. Але у нас у всіх є одне важливе завдання, виростити гідне молоде покоління. Саме тому,  питання «сімейні цінності» і вибране темою сьогоднішньої зустрічі.  

           Також, Віталій Іванович  звернув  увагу на необхідність оздоровлення дітей, адже триває оздоровча кампанія – 2018.  В свою чергу, прийомні батьки та батьки – вихователі, розповіли як проходить оздоровлення дітей  та про плани  оздоровлення  на наступні  літні місяці.

 

Далі захід продовжила   завідувачка   психолого - медико – педагогічною  консультацією   Ірина  Тулей.  Ірина  зустріч  розпочала з практичного заняття. Кожна сім’я мала дати визначення,  що вони розуміють під поняттям  «сімейні цінності» та які «сімейні цінності» існують  в їх сім’ях.  Наприкінці зустрічі, присутнім було запропоновано  намалювати  герб своєї сім’ї та розповісти чому саме таким вони його бачать.

Традиційно, після проведеного заняття,  батьки мали змогу обмінятись досвідом організації виховання дітей та проконсультуватися  у психолога з питань виховання дітей.