Розмір шрифту:

Запроваджено навчання працівників управління жестової мови

         З метою покращення якості обслуговування громадян та на виконання методичних рекомендацій головного управління ПФУ у Вінницькій області щодо практичного застосування Положення про організацію прийому та обслуговування громадян, які звертаються до органів ПФУ, затвердженим постановою правління ПФУ від 30.07.2015 №13-1, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18.08.2015 за № 991/27436 в редакції Постанови правління ПФУ від 23.10.2017 № 23-2, Могилів-Подільським об'єднаним управлінням ПФУ Вінницької області у лютому місяці поточного року запроваджено навчання працівників управління жестової мови – мови, якою спілкуються люди з вадами слуху. Відповідно до затвердженого графіка - навчання української жестової мови глухих будуть проводитися щосереди о 16.00 тривалістю 1 година на протязі лютого-березня 2018 року. Керівник навчання – перекладач жестової мови Могилів-Подільської територіальної організації УТОГ Пічкур С.І.

          07.02.2018 року було проведено перше таке навчальне заняття, в ході якого спеціалісти управління ознайомилися з ручною азбукою глухих  та з загальноприйнятими жестами, які можна використовувати при прийомі громадян. В навчанні взяли участь начальник Могилів-Подільського об'єднаного управління ПФУ Вінницької області Людмила Рабей, перший заступник начальника управління Марина Стецюк, спеціалісти Могилів-Подільського відділу обслуговування громадян та Могилів-Подільського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій.

Оволодівши жестовою мовою, фахівці управління розширять коло спілкування і допоможуть людям з обмеженим слухом, яких в Могилів-Подільському районі та м. Могилеві Подільському налічується 161 особа.

 

Могилів-Подільське об’єднане управління ПФУ