Розмір шрифту:

Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні в місті Могилів-Подільський

         День Героїв Небесної Сотні – це пам’ятний день, що відзначається в Україні на знак вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

   З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні 20 лютого в місті Могилеві-Подільському, в приміщені будинку школяра, відбувся концерт-реквієм за участю керівництва міста, громадських організацій, трудових колективів, громадськості, шкільної та студентської молоді.

Під час концерту звучали  номери на патріотичну тематику.

Для віддання належної шани громадянському подвигу всіх тих хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України, всі присутні схилили голови у  хвилині мовчання.

Після концерту- реквієм всі присутні, близько 400 осіб, направились на майдан шани для покладання лампадок і квітів до підніжжя загиблих у війні з Росією та Героїв Небесної Сотні, під час якого виступив міський голова Петро Бровко.

В своїй промові він звернувся до молоді міста з призивом пам’ятати мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей нашої держави.  Також він зауважив, що патріотизм та любов  до нашої держави – це є обов’язком перед майбутніми поколіннями та перед пам'яттю загиблих співвітчизників.