Розмір шрифту:

Відбувся святковий концерт до Дня захисника України та урочисті проводи молоді

  4 квітня о 12.00 годині  в Будинку школяра  відбулися урочисті проводи призовників міста до лав Української армії.

            Це свято символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу та незламність бойового духу, що передалося від наших предків молодим бійцям, які сьогодні мають честь захищати нашу рідну Україну.

         Привітати юнаків прийшли представники місцевої та районної  влади, військомату, військовий священник (Капелан ), а також рідні та близькі.

                З вітальними словами та найкращими побажаннями  звернувся до призовників  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталій Криган, який зазначив, що в цей святковий день ми проводжаємо до Збройних Сил України, майбутніх захисників, поки недосвідчених юнаків, яким доведеться присвятити себе Батьківщині, побажав сили духу, волі, оптимізму, витримки та наполегливості щоб змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні. 

                Святковий концерт  порадував присутніх яскравими виступами, а саме: Зразкового аматорського Ансамблю Скрипалів «Сузір’я », Духовим оркестром «Народна коломийка», Ансамблю «Юний прикордонник, акордеоніста  Олександра Мороза, поетеси Наталки Фіалки, вокаліста Дмитра Пестова, хореографічним колективом «Водограй» з танцем «Краков’як».

          Сьогоднішні призовники були головними героями свята, а завтра всі, як один, одягнуть військову форму і стануть справжніми  солдатами.