Розмір шрифту:

В Могилеві - Подільському вшанували пам'ять в'язнів нацистських концтаборів

          11 квітня у Могилеві-Подільському біля пам’ятників Жертвам фашистських концтабор ів та гетто, а також Праведникам миру представники міської ради, на чолі із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталієм Криганом , громадськість, учнівська молодь,  ветерани зібрались аби вшанувати пам’ять тих, чиє житт я завершилося за колючим дротом таборів смерті та в печах крематоріїв під час Другої Світової війни.

          У своїй промові Віталій Криган зазначив, що пам’ять про жертви фашистських концтаборів – «це запорука того, що подібні трагедії не повторюватимуться в майбутньому».

– « Концтабори завжди залишаться в нашій свідомості символом жаху, смерті і нелюдських тортур. Ми щорічно приходимо сюди для того, щоб згадати всіх, хто був ув’язнений в концтабори, хто навіки залишився там – в безіменних могилах або печах крематоріїв ».

        Голова Могилів-Подільської єврейської общини Єлла Трейбич подякувала всім присутнім,  що прийши згадати тих, хто пережив ті страшні часи війни та поділилась своїми почуттями та переживаннями після відвідування концатобу Освенцим у Німеччині . Після чого  всі присутні вшанували пам'ять загиблих  у «таборах смерті» хвилиною мовчання та  поклали  квіти до пам’ятників Жертвам фашистських концтабор ів та гетто та Правидникам миру.