Розмір шрифту:

ТУРНІР З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ У МОГИЛЕВІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ

ТУРНІР  З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ

У МОГИЛЕВІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ.

 У  Могилеві-Подільському відбувся традиційний щорічний турнір з греко-римської боротьби, присвячений  Дню Святого Миколая. В ньому взяло учать понад 150 спортсменів з дитячих спортивних шкіл міста Вінниці - “Спартак” та “Колос”, Вінницької області — міст Могилева-Подільського, Гайсина, Жмеринки, Бершаді, Теплика, Жмеринського  та   Бершадського районів, а також юні спортсмени з Андрушівки Житомирської області та  Сорок Республіки Молдови.

За підсумками проведених сутичок могилівчани здобули чотири перших,  шість других та два третіх місця.

Даний турнір у місті проводиться одинадцятий раз. Варто відзначити, що за цей час у спортивній школі суттєво покращилось матеріально-технічне забезпечення. Завдяки підтримці міської влади зала дитячо-юнацької спортивної школи, де тренуються борці греко-римської боротьби, є однією з найбільших в області, адже розміщує три постійних татамі, які відповідають міжнародним зразкам. Певно, тому наше місто зайняло чинну позицію на мапі греко-рим-ської боротьби не лише регіону, а й має іменитих спортсменів, що завоювали ім’я на теренах країни. "Люди приїздять із задоволенням до нас в місто. Ви бачите, яка у нас матеріально-технічна база, чудовий спортивний зал. Ми проводимо представницькі офіційні змагання, чемпіонати та кубки області. В цьому році проводили командний чемпіонат України, навіть міжнародні збори. Прекрасний зал, який є одним із кращих в області! Його обладнано завдяки нашому міському голові Петру Бровку, який, до речі, є майстром спорту Радянського союзу з класичної  боротьби та чинним головою федерації греко-римської боротьби. Вихованці нашої ДЮСШ є чемпіонами України, збірниками України, учасниками європейських і світових змагань. Це нам дуже приємно", - розповідає старший тренер відділення греко-римської боротьби Могилів-Подільської ДЮСШ Олександр Коваль.

Варто відзначити, що змагання проходять в місті на досить високому рівні. На них приїздять спортсмени з інших областей, а також із сусідньої республіки Молдови. Про успіх змагань говорить старший тренер серед молоді обласної команди борців, Олександр Кулібаба: “Вкотре ми проводимо змагання, які приурочені дню Святого Миколая. Це спе-ціально підготовлений турнір для молодих борців. Дітки навчаються боротися, досягають перших успіхів. В Могилеві-Подільському склалася гарна традиція проводити такі змагання на досить престижному рівні. Приємно, що нашою справою завжди цікавиться керівництво міста та тренери спортивної школи. Вони докладають максимум зусиль, щоб провести їх на високому рівні. Бажаємо молодим бійцям вдало стартувати на турнірі, аби він став гарним початком на обраному життєвому шляху. Варто  відзначити, що тут, у Могилеві-Подільському, багато дітей завдяки таким турнірам стали кандидатами, майстрами спорту, - розповідає Олександр Петрович. - У мене тренується Костянтин Соболевський - виходець вашої спортивної школи, який представляє збірну країни та є чинним чемпіоном Укра-їни серед молоді. Цей турнір чудова подорож в борцівське життя”.

На відкритті змагань з вітальними словами до учасників звернулися заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталій Криган, майстер спорту Радянського союзу з греко-римської боротьби, заслужений тренер України, головний суддя змагань Олександр Кулібаба, учасник АТО, боєць добровольчого батальйону «Донбас-Україна» Олександр Сарабун. Могилів-Подільський представило 39 борців. Змагання проходили у двох вікових категоріях: 2003-2005 роки та 2006-молодші діти у різних вагових категоріях.

В результаті проведених сутичок ряд бійців збірної команди міста стали переможцями та призерами турніру з греко-римської боротьби у різних вікових категоріях:

ваг. кат.  42 кг  -  Максим Красняк   -  ІІ місце,

                            Данило Коняга   -  ІІІ місце;

ваг. кат.  63 кг  -  Дмитро Костецький  -  І місце,

                            Ілля Колесник  - ІІ місце;

ваг. кат. 69 кг   -  Данило Шебанов  - І місце,      

                            Максим Мілевський - ІІ місце;

ваг. кат. 73 кг   -  Гліб Пшеничнюк   - І місце;      

ваг. кат. 80 кг    -  Данило Щербанюк   - ІІ місце,

                            Дмитро Боднар  - ІІІ місце;

ваг. кат.  65 кг   - Ян Чеботаєв  - І місце,      

                               Денис Вінниченко  - ІІ місце;

ваг. кат.  58 кг   - Павло Мельниченко   - ІІ місце.

Всі переможці та призери турніру нагороджені грамотами, медалями та солодкими подарунками за зайняті місця. Також кожна команда-учасник змагань нагороджена тортом від Кондитерського Дому «Вацак».

Організатори змагань висловлюють подяку за допомогу у проведенні змагань Петру Бровку, Геннадію Вацаку, Андрію Петрусенку, Сергію Рибаку, Антону Цибульському, Руслану Пасічнику.