Розмір шрифту:

Тематичні виставки краєзнавчого музею до Дня Державного Прапору, Дня Незалежності України та Дня міста

«Прапор миру, вірності і волі»

          23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора. Прапор України є одним із символів нашої держави. Його кольори уособлюють національні традиції, що ідентифікують певну територію історичного періоду. Протягом ХХ століття наш прапор пройшов шлях народного визнання й юридичного оформлення. Важливі події українського державотворення, боротьби за свободу країни, акції протесту та непокори відбувалися під національним стягом.  4 вересня 1991 року, вже після проголошення Незалежності України,  національний синьо-жовтий прапор було піднято над Верховною Радою України. Сьогодні, у час, коли українські воїни захищають рідну землю, виборюючи її суверенність та недоторканність на Сході України, саме Державний Прапор України є постійним супровідником бійців на передовій, і в тилу.

     Краєзнавчий музей підготував тематичну виставку під назвою

      «Прапор миру, вірності і волі»

 

 

День Незалежності України – державне свято України, яке відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення Незалежності України».

Ця визначна дата навіки ввійшла в історію нашої молодої держави золотою  сторінкою її біографії, законодавчо закріпивши вікові прагнення українського народу до національного відродження та свободи.  29 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася, як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу.

  Краєзнавчий музей до цієї визначної дати  створив тематичну виставку  «Барвиста Україна».

 

     В цьому році наше місто відзначає  425 років з Дня заснування.

 Це місто -  історія якого від сивої давнини до сьогодення наповнена подіями, хвилюючими, цікавими, героїчними. З кожним роком Могилів-Подільський впевнено розвивається  у  політичній сфері, мистецтві, культурі. Багато видатних імен вписано в історію нашого міста . Ми пишаємось героями – земляками, які не шкодуючи свого життя виборюють незалежність нашого народу. Наше місто належить до найкращих міст Вінниччини, радує своїх мешканців затишними скверами європейського зразку, фонтанами, вулицями, пам’ятниками архітектури, меморіалами, які пов’язують у собі різні епохи й періоди.

    До Дня міста  Могилів-Подільський краєзнавчий музей створив тематичну виставку під назвою  «Легендарний Могилів – перлина і окраса України».