Розмір шрифту:

СТРАХОВИЙ СТАЖ – ЗАПОРУКА МАЙБУТНЬОЇ ПЕНСІЇ

СТРАХОВИЙ СТАЖ – ЗАПОРУКА МАЙБУТНЬОЇ ПЕНСІЇ

Вже вкотре фахівці Могилів-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області проводять зустрічі для безробітних. 17 травня 2018 року таку зустріч було проведено на базі Могилів-Подільського міськрайонного Центру зайнятості.

 Зустріч розпочалася з розповіді головного спеціаліста-економіста фінансово-економічного відділу Артема Петрова про важливість  легального заробітку. Спеціаліст наголосив на тому, що сьогодні необхідно прагнути заробити стаж, працюючи в компанії, в якій платять “білу” зарплату, а не “в конвертах”, що є фактом підтвердження, що роботодавець перераховує внески на майбутню пенсію свого працівника.

Присутні дізнались про Пенсійну реформу, яка вступила в дію з жовтня 2017 року про яку розповіла Наталя Москаленко-головний спеціаліст по контролю за призначенням пенсій Могилів-Подільського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій. Також цікавою була інформація про послуги, що надаються в електронному вигляді, а саме через веб - портал Пенсійного фонду України.

Наприкінці зустрічі учасники  отримали буклетну продукцію.

 

Могилів-Подільське об’єднане управління ПФУ