Розмір шрифту:

Про затвердження Положення про пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю

Держприкордонслужба – інформує:

 

        На виконання вимог ч.2 ст.25 Закону України «Про прикордонний контроль», постанови Кабміну від 18.08.2010 року № 751 «Про затвердження Положення про пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю» встановленим порядком опрацьовано накази начальника Могилів-Подільського прикордонного загону про затвердження Технологічних схем пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів через державний кордон в міжнародних, міждержавних та місцевих пунктах пропуску на ділянці Могилів-Подільського прикордонного загону.

        Дані накази регламентують порядок здійснення прикордонного контролю відносно осіб, транспортних засобів та вантажів, які ними переміщуються через державний кордон у пунктах пропуску на ділянці відповідальності Могилів-Подільського загону.

        Вище вказані накази розміщено на веб-сайті Державної прикордонної служби України в мережі Інтернет: www.dpsu.gov.ua (Розділ «Діяльність органу», категорія «Регуляторні акти», рубрики «Проекти регуляторних актів», «Інформаційні матеріали» підрубрики «Повідомлення про оприлюднення проектів»).

        Зауваження та пропозиції приймаються упродовж одного місяця від дня оприлюднення наказів. Надсилайте їх на адресу прикордонного загону: 24004, Вінницька область, м. Могилів-Подільський, вул. Острівська,2. Тел./факс: (04337 6-13-66). Адреса електронної пошти: mogiliv_podilskiy_zagin@pvu.gov.ua  

                                                               

                                                               Прес-секретар загону                   Л.Катеринич