Розмір шрифту:

Про внесення змін до пункту 3 Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї

Служба у справах дітей, сім’ї та молоді міської ради інформує: урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 № 721 «Про внесення змін до пункту 3 Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї».

Метою Постанови є:

– приведення Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї  та дитини з багатодітної сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2015 № 1099 «Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї», у відповідність до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»;

–  врегулювання питання щодо забезпечення бланками посвідчень батьків багатодітних сімей, у складі яких є діти у віці від 18 до 23 років, які навчаються за кордоном за денною формою навчання.

 

 

 

 

 

 

 

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 вересня 2017 р. № 721

Київ

Про внесення змін до пункту 3 Порядку
 виготовлення і видачі посвідчень батьків
 багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до пункту 3 Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 р. № 209 “Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 16, ст. 734; 2012 р., № 31, ст. 1144; 2016 р., № 2, ст. 91), зміни, що додаються.

 

Прем’єр-міністр України                     В. ГРОЙСМАН

 

 

 

Інд. 73

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 27 вересня 2017 р. № 721

 

 

ЗМІНИ,
що вносяться до пункту 3 Порядку
 виготовлення і видачі посвідчень батьків
 багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї

 

  1. Абзац дванадцятий викласти в такій редакції:

“у разі народження або навчання дитини за межами України — копій свідоцтва про народження дитини та довідки з навчального закладу з перекладом на українську мову, вірність якого засвідчена нотаріусом;”.

  1. Доповнити пункт після абзацу дванадцятого новим абзацом такого змісту:

“У разі коли нотаріус не володіє відповідною мовою, переклад документів може бути зроблено перекладачем, справжність підпису якого засвідчує нотаріус.”.

У зв’язку з цим абзаци тринадцятий — двадцять другий вважати відповідно абзацами чотирнадцятим — двадцять третім.

  1. Абзац двадцять другий викласти в такій редакції:

“копії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;”.

  1. Доповнити пункт після абзацу двадцять другого новими абзацами такого змісту:

“у разі навчання дитини за межами України — копії довідки з навчального закладу з перекладом на українську мову, вірність якого засвідчена нотаріусом.

У разі коли нотаріус не володіє відповідною мовою, переклад документа може бути зроблено перекладачем, справжність підпису якого засвідчує нотаріус.”.

  1. Абзац двадцять п’ятий виключити.