Розмір шрифту:

Про внесення змін до Порядку приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Могилева –Подільського

                                                                

УКРАЇНА
МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я  №490

Від 24.10.2017р.             17 сесії            7 скликання

 

Про внесення змін до Порядку

приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади

міста Могилева –Подільського

 

         Керуючись п.1.30 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію), враховуючи зміни, внесені до деяких законодавчих та нормативних актів України з питань приватизації комунального майна,-

міська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до Порядку приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Могилева-Подільського, затвердженого рішенням 31сесії Могилів-Подільської міської ради 6 скликання від 30.04.2013 року №743, а саме:

1.1. У пункті 1.3. термін «початкова ціна майна» викласти у новій редакції:

«початкова ціна майна - ціна, встановлена органом приватизації, органом місцевого самоврядування (конкурсною комісією, виконавчим органом тощо, утвореними зазначеними органами) з урахуванням результатів оцінки майна, проведеної відповідно до Методики оцінки майна, з якої розпочинається продаж майна встановленими законодавством способами, що передбачають конкуренцію покупців та зміну ціни під час продажу».

1.2. Пункт 7.8. викласти у новій редакції:

«7.8.У разі приватизації об’єктів разом із земельною ділянкою, підготовка таких об’єктів до приватизації проводиться спільно органом приватизації та земельним відділом Могилів-Подільської міської ради.».

1.3. Пункт 10.5. викласти у новій редакції: «10.5. Звіт про оцінку майна

(акт оцінки майна), висновки про вартість майна, початкова ціна продажу майна на аукціоні, конкурсі та ціна продажу при приватизації майна шляхом викупу затверджується рішенням виконавчого комітету Могилів-Подільської міської ради.».

1.4. Пункт 10.6. викласти у новій редакції:

«10.6. Висновок про вартість об’єкта приватизації, у тому числі разом із земельними ділянками, на яких такий об’єкт розташований, шляхом викупу, продажу одному покупцю або продажу способами, що передбачають загальнодоступність та конкуренцію покупців, у тому числі повторного продажу, дійсний протягом дев’ятимісячного строку після дати оцінки. При цьому висновок про вартість об’єкта приватизації повинен бути дійсним на дату укладення договору купівлі-продажу такого об’єкта (у разі викупу або продажу одному покупцю) або на дату проведення торгів (у разі його продажу способами, що передбачають загальнодоступність та конкуренцію покупців, у тому числі повторного продажу).

Строк дії висновку про вартість об’єкта приватизації у разі чинності такого висновку може бути продовжено рішенням виконавчого комітету Могилів-Подільської міської ради на строк, що не перевищує одного року після дати оцінки.».

1.5. Абзац другий пункту 11.1. викласти у новій редакції: «Ця процедура  застосовується замовниками незалежної оцінки комунального майна, експертної грошової оцінки земельних ділянок (у разі продажу об’єкту нерухомого майна разом із земельною ділянкою, на якій він розташований) з метою відбору суб'єктів оціночної діяльності для подальшої приватизації комунального майна.

      1.6. У тексті розділу 16 слова «управління містобудування та архітектури Могилів-Подільської міської ради» у всіх відмінках замінити словами «земельний відділ Могилів-Подільської міської ради» у відповідних відмінках.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради, в.о. першого заступника міського голови Гоцуляка М.В..

 

 

 

 

 

 

 

 

            Міський голова                                                           П. Бровко