Розмір шрифту:

ПРО ВКЛЮЧЕННЯ ТОВ «ЗОЛОТА НИВА » ДО ПЕРЕЛІКУ СУБ’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ПОСТРАЖДАЛИМ УЧАСНИКАМ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

Управління праці та соціального захисту населення Могилів-Подільської міської ради  повідомляє, що ТОВ « Золота Нива»  13.03.2020 року  включено до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції гідності, як таке що відповідає кваліфікаційним вимогам фахівців, фінансового та матеріально-технічного забезпечення згідно до вимог  постанов Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 497 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності,учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях ”,  від 27.12.2017 № 1057 „Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності,учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях ” та вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженого наказом Міністерством соціальної політики України від 27.04.2018 №597 

Санаторій розташований на Чорноморському узбережжі Одеської області Білгород – Дністровського району – курорта Сергіівка, на березі Шаболатського лиману.

ТОВ «Золота Нива» на базі санаторію «Золота Нива» проводить свою діяльність відповідно до положень Статуту санаторію, видів економічної діяльності та цивільно-правових договорів. Одним із основних видів економічної діяльності санаторію є діяльність психологів, стаж практичної  роботи яких більше двох років.  Рівень кваліфікації фахівців відповідає вимогам пункту 5 Порядку застосування методів психологічного і психотерапевтичної впливу. До переліку послуг із психологічної реабілітації входить психологічна просвіта та консультування, психологічна діагностика, підбір методів психологічної реабілітації, психологічна допомога, психологічна корекція та проектування майбутнього, профілактика та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини та ін.

Санаторій забезпечує надання послуг із психологічної реабілітації в окремих кімнатах для індивідуальної роботи та групової роботи, на території функціонує тренажерна зала, спортивні майданчики, кіноконцертний зал на 400 місць, кімнати відпочинку. Розроблена насичена програма екскурсій, з урахування уподобань.

 Умови проживання: розміщення у двохмісних номерах з усіма комунальними зручностями. Корпуси одно та двоповерхові. Санаторій має власну їдальню. 

         Для отримання послуг з психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації  або фактичного проживання із заявою,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок  війни  та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції.

              За більш детальною інформацією звертатися до управління  праці та соціального   захисту населення Могилів-Подільської міської ради  за адресою: м.Могилів-Подільський  вул..В.Стуса ,56, каб. № 3 або попередньо зателефонувавши за номером телефону 6-51-63.