Розмір шрифту:

ПРО ВКЛЮЧЕННЯ ТОВ „ПРИМОР’Я” ДО ПЕРЕЛІКУ СУБ’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКАМ АТО....

Управління праці та соціального захисту населення Могилів-Подільської міської ради  повідомляє, що ТОВ « Примор’я»  14.05.2021 року   включено до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції гідності, як таке що відповідає кваліфікаційним вимогам фахівців, фінансового та матеріально-технічного забезпечення згідно до вимог  постанов Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 497 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності,учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб ”,  від 27.12.2017 № 1057 „Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності,учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих(померлих) таких осіб ” та вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженого наказом Міністерства у справах ветеранів України  від 28.12.2020 р. № 245

   ТОВ «Примор’я» на базі санаторію ім. Сергія Лазо - розташований на Чорноморському узбережжі України в 86 км від Одеси на березі Шаболатського лиману. Санаторій має в своєму розпорядженні курортну поліклініку з великим вибором лікувально-оздоровчих процедур, також є джерела мінеральної води.

     Природним ресурсом є грязь і ропа, які використовуються в різного роду аплікаціях, ваннах і фізпроцедурах.

    Послуги з психологічної реабілітації в зазначеному санаторії передбачають  психологічну просвіту та консультування, психологічну діагностику, підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію), профілактика та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини, психологічна корекція  та проектування майбутнього тощо.

      У вільний час можливо також відвідати бібліотеку, читальний зал, більярдну, літній танцювальний майданчик, волейбольне, баскетбольне, футбольне поле, а також екскурсійне бюро. Крім того, в оздоровниці працює сауна з басейном і чайною кімнатою. Територія пансіонату знаходиться під цілодобовою охороною.

     Для отримання послуг з психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції та постраждалий учасник Революції Гідності, звертається до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного проживання із заявою, до якої додаються копія пільгового посвідчення, копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

              За більш детальною інформацією звертатися до управління  праці та соціального   захисту населення Могилів-Подільської міської ради  за адресою: м.Могилів-Подільський  вул..В.Стуса ,56, каб. № 3 або попередньо зателефонувавши за номером телефону 6-51-63 моб. 098 461 82 47