Розмір шрифту:

Про обмеження продажу пива (крім безалкогольного) , алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста Могилева-Подільського

                                                                                                          Проект

 

 Р   І   Ш  Е  Н  Н   Я

 

    від _______                __________   сесія      ___________    скликання

 

 Про  обмеження продажу пива (крім безалкогольного) , алкогольних, слабоалкогольних напоїв,  вин столових  на території  міста Могилева-Подільського 

                   

         Керуючись   Законами України ст.44 « Про  місцеве самоврядування

в Україні »,   ст. 15-3 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»,  «Про рекламу», заслухавши інформацію начальника управління з питань економіки, інвестицій та євроінтеграції міської ради Глаголєвої О.І.,-

                                  міська   рада   ВИРІШИЛА :

  1. Заборонити продаж пива ( крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання ( крім закладів ресторанного господарства) на території міста Могилева-Подільського у період з 22.00 години до 09.00 години щодня, крім вихідних  ( субота, неділя) та святкових днів.
  2. Встановити, що чинність цього рішення поширюється на всіх суб’єктів господарювання на території міста Могилева-Подільського, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і здійснюють торгівлю ними.
  3. Зобов’язати власників закладів торгівлі забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями , винами столовими, пивом (крім безалкогольного) у години визначені даним рішенням.
  4. Могилів-Подільському відділу поліції ГУ Національної поліції у Вінницькій області, Могилів-Подільській ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області  здійснювати контроль за обігом алкогольних напоїв у місті.
  5. Заборонити розміщення реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускають алкогольні напої та тютюнові вироби, ближче ніж за 200 метрів прямої видимості від території дитячих дошкільних закладів, загальноосвітніх шкіл та інших навчальних закладів, в яких навчаються діти віком до 18 років.
  6. Рішення 7 сесії Могилів-Подільської міської ради 6 скликання від 22.03.2011р №122 «Про деякі питання обмеження реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів на території міста Могилева-Подільського» вважати таким, що втратило чинність.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради, в.о. першого заступника міського голови   Гоцуляка  М.В.

 

 

Міський  голова                                                      П.Бровко.