Розмір шрифту:

Порядок організації усного прийому громадян з особистих питань у виконавчому комітеті Могилів –Подільської міської ради

ПОРЯДОК

організації усного прийому громадян з особистих питань у

виконавчому комітеті Могилів –Подільської

міської ради

 

І. Загальні положення.

1.1. Зазначений Порядок визначає основні положення щодо організації та проведення усного прийому громадян з особистих питань у виконавчому комітеті Могилів–Подільської міської ради.

1.2. Усний прийом громадян з особистих питань у виконавчому комітеті Могилів –Подільської міської ради здійснюється відповідно до вимог ст. 40 Конституції України, Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року No109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, регламенту виконавчого комітету Могилів –Подільської міської ради.

1.3. Усний прийом громадян з особистих питань проводиться в приміщенні виконавчого комітету Могилів–Подільської міської ради та здійснюється згідно графіків, що затверджуються рішенням виконкому міської ради.

1.4. Особистий прийом громадян міським головою здійснюється за попереднім записом.

1.5. Організацію усного прийому громадян з особистих питань здійснює секретар міського голови.

1.6. Проведення особистого прийому громадян керівниками відділів, управлінь, інших структурних підрозділів виконкому міської ради у визначені дні та години, відповідно до графіка і в порядку, визначеному керівниками цих підрозділів.

1.7. Інформація про графік та порядок усного прийому громадян з особистих питань керівництвом виконкому міської ради публікуються на офіційному веб-сайті виконкому міської ради та в газеті “Краяни”.

 

ІІ. Запис на усний прийом громадян з особистих питань.

Секретар міського голови роз'яснює Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у виконавчому комітеті міської ради, надає необхідну інформацію щодо цього особам, які мають потребу в особистому прийомі.

Особистий прийом громадян міським головою проводиться за попереднім записом у такому порядку:

Особа звертається особисто до секретаря міського голови протягом робочого тижня з 8-00 до 17-00 (каб. № 19), або за тел. 6-52-40.

Запис громадян на особистий прийом  до міського голови здійснюється за умов пред'явлення документа, що засвідчує особу та зазначення змісту порушеного питання. Особи, визнані судом у встановленому порядку недієздатними, на прийом допускаються виключно за участі їхніх законних представників.

Під час запису громадянам даються роз'яснення щодо можливості розгляду їх звернень з порушених питань першим заступником, заступником міського голови, керуючим справами виконкому у дні прийому, або згідно з поданою письмовою заявою.

В день прийому громадян міським головою приймаються лише ті особи, які попередньо були записані в порядку черговості.

Прийом інвалідів, сімей загиблих учасників АТО, почесних громадян міста, громадян з обмеженими фізичними можливостями та громадян інших пільгових категорій проводиться першочергово.

Запис на повторний (протягом року) прийом особи з питання, яке вже розглядалося міським головою, може бути зроблено лише у тому випадку, коли питання, порушене у першому зверненні, не було вирішене по суті.

У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з'ясовуються обставини, що його зумовили, надаються відповідні роз'яснення.

За потреби, до участі в особистому прийомі громадян міським головою, заступниками міського голови, членами виконавчого комітету міської ради запрошуються інші посадові особи,  до компетенції яких належить вирішення питання, або на запит ними надаються документи, необхідні для ґрунтового розгляду звернення.

Надане громадянином письмове звернення на особистому прийомі розглядається у порядку, встановленому чинним законодавством.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно, за його бажанням.

На усному прийомі заповнюється відповідна картка прийому, яка оформляється відповідним дорученнями і направляється керівнику відділу, управління чи служби виконкому міської ради, керівникам організацій міста.

Особи, визнані судом у встановленому порядку недієздатними, на прийом допускаються виключно за участі їхніх законних представників.

З урахуванням рішення, визначеного під час особистого прийому, структурні підрозділи міської ради та виконкому (управління, відділи, служби, соціальні центри), яким доручено розгляд звернень, зобов'язані в установлені законодавством терміни підготувати заявнику відповідь по суті питання за підписом особи, що проводила особистий прийом.

Подана громадянином на особистому прийомі письмова заява розглядається у порядку, встрановленому законодавством для письмових звернень. Про результати розгляду звернення заявник повідомляється письмово або усно (за його бажанням).

Окрім міського голови особистий прийом згідно графіку (без попереднього запису) ведуть його заступники, керуючий справами виконкому та інші члени виконавчого комітету.

Відділ надання адміністративних послуг міської ради та виконкому здійснює систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян на особистому прийомі, терміни розгляду яких порушено та за потреби інформує керівництво апарату міської ради та виконкому.

 

 

 

Керуючий справами виконкому                                          Р. Горбатюк