Розмір шрифту:

Першість з футболу серед шкіл міста, присвяченого пам'яті В.Г.Гапчука

  з 16.04 – 20.04. 2018 року на базі СЗШ І – ІІІ ступенів №1 була проведена  першість з футболу серед загальноосвітніх шкіл міста, присвяченого пам'яті вчителя фізкультури Віктора Григоровича Гапчука серед команд 4 – 6 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Керуючись Положенням проведення першості з футболу здійснювалось суддівською бригадою тренерів – викладачів дитячо - юнацької спортивної школи та вчителів фізичної культури міста. У першості з футболу взяли участь всі команди загальноосвітніх навчальних закладів, що свідчить про належну увагу до даного виду спорту.

20 квітня з самого ранку на футбольному полі СЗШ І – ІІІ ступенів № 1 яблуку ніде впасти. Футбольну форму одягнули футболісти 4 – 6 класів, спортсмени і любителі. За кілька хвилин тут розпочнеться фінал. За результатами змагань о 13.30  на подвір'ї школи пройшла святкова лінійка із закриття Турніру та нагородження переможців. Серед запрошених - Савков Дмитро Дмитрович – завідуючий відділом фізкультури та спорту Могилів – Подільської міської ради, який привітав учасників змагань та вручив командам футбольні м'ячі.

В ході проведених ігор місця розподілилися таким чином -

І місце – команда гімназії ;

ІІ місце – команда СЗШ І - ІІІ ступенів № 1 ;

ІІІ місце – команда НВК:ЗШ №5  «ЗНЗ-ДНЗ»;

ІV місце – команда НВК:ЗШ № 3 «ЗНЗ-ДНЗ»;

V місце – команда НВК:СЗШ № 4- ліцей.

Грамотами СЗШ І – ІІІ ступенів № 1 нагороджено переможців та призерів першості з футболу серед шкіл за номінаціями:

  • «Найкращий гравець» - Гаврилець Максим, учень СЗШ № 1;
  • «Найкращий гол» - Радзіковський Євген, учень НВК: ЗШ № 3 «ЗНЗ-ДНЗ»;
  • «Найкращий воротар» - Ковальський Світозар, учень НВК: ЗШ № 5 «ЗНЗ-ДНЗ»;
  • «Найкращий нападаючий» - Шуміхін Руслан, учень гімназії;
  • "Найкращий захисник" - Бернацький Ілля, учень НВК: СЗШ № 4- ліцею.

Кубок шкільного футболу крокує впевнено і яскраво спортивними стадіонами нашого міста, спонукаючи учнівську молодь до фізичного розвитку, оптимістичного погляду у майбутнє, прагнення до здорового способу життя!