Розмір шрифту:

Пенсіонерам силових структур про перерахунок пенсій з 1.01.2018

Пенсіонерам силових структур про перерахунок пенсій з 1.01.2018

 

      14 березня 2018 року у приміщенні Могилів-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області відбулася зустріч начальника управління Рабей Л.Г. з представниками Пініціарної служби України, Служби безпеки України, Адміністрації державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби, головами ветеранських організацій міністерства оборони та міністерства внутрішніх справ, представниками міністерства внутрішніх справ Могилів-Подільського району.

      Під час зустрічі було обговорено питання порядку проведення перерахунків пенсій військовослужбовцям відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб». Начальник управління Л.Рабей  детально роз’яснила процедуру проведення перерахунків з 1 січня 2018 року та повідомила про етапи підвищення пенсій.

      В заході приймали участь перший заступник начальника Могилів-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Марина Стецюк та головний спеціаліст Могилів-Подільського відділу обслуговування громадян Ірина Мельник. Працівники управління зазначили, що головне управління ПФУ у Вінницькій області розпочало роботу щодо проведення перерахунку пенсій пенсіонерам силових структур, наразі сформовано списки осіб зазначеної категорії та передано відповідним структурним  підрозділам силових міністерств та відомств. Перерахунок буде здійснено протягом березня-квітня на підставі довідок про розмір грошового забезпечення, які нададуть Фонду області уповноважені органи.

     Зустріч пройшла в атмосфері взаєморозуміння та поваги. Під час зустрічі були надані кваліфіковані вичерпні відповіді на всі ті питання, які є наразі першочерговими для даної категорії населення. 

    

Могилів-Подільське обєднане управління ПФУ