Розмір шрифту:

"Пенсійний десант"

"Пенсійний десант"

    Сьогодні, 31 січня, працівниками Могилів-Подільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області проведено захід "Пенсійний десант". Захід проводився з метою в черговий раз звернути увагу пересічних громадян на проблему нелегальної зайнятості.
      Учасники акції поспілкувалися з підприємцями, найманими працівниками та відвідувачами торгових закладів.

    Спілкуючись з роботодавцями, спеціалісти управління закликали їх дотримуватися активної громадської позиції в питаннях офіційного працевлаштування та оплати праці, переконували громадян, що отримуючи зарплату "в конверті", працівники втрачають соціальні гарантії та позбавляють себе гідної пенсії у майбутньому. Підприємцям же наголосили на важливості укладання трудових договорів з найманими працівниками та дотримання законодавства з оплати праці. Працівники Фонду розповіли про законодавчі зміни з 1 січня 2018 року в пенсійному законодавстві, особливу увагу  звернули на  наявність страхового стажу та в разі його відсутності – як його докупити.

     Крім того, вони роздавали громадянам інформаційно-довідкові матеріали з пенсійної тематики та пропонували зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою контролю за своєчасністю сплати внесків роботодавцями.

 

Могилів-Подільське об’єднане управління ПФУ