Розмір шрифту:

«Партизанська іскра в полум’ї війни»

День партизанської слави - 22 вересня - збігається з початком героїчної підпільно-партизанської боротьби з нацистськими загарбниками. Цей день є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над нацистськими загарбниками, відновлення історичної справедливості щодо визнання масової участі українського народу у визвольній боротьбі протигітлерівської навали.

До цієї події міська публічна бібліотека №1 пропонує вашій увазі перегляд літератури «Партизанська іскра в полум’ї війни» (до Дня партизанської слави). У ній представлені актуальні видання: збірники документів, матеріалів і свідчень учасників партизанського підпілля, документальні повісті про патріотів, монографії тощо.

Пам'ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя. Героїчні подвиги українських партизанів у пам’яті народу житимуть вічно. Сьогодні ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя.

Нехай День партизанської слави передається з покоління в покоління і надалі, нехай зберігає в наших серцях такі поняття як Батьківщина, честь, обов’язок і пам'ять.