Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до ст. 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань, органів місцевого самоврядування та інших заінтересованих осіб повідомляємо про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Могилів-Подільської міської ради «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, інших споживачів, населення та тарифів на послуги з централізованого опалення для населення, які надаються КП «Теплоенергетик» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є Могилів-Подільське міське комунальне підприємство «Теплоенергетик».

Метою прийняття цього регуляторного акту є – встановлення економічно обгрутованих тарифів на теплову енергію та послуг централізованого опалення.

Проект рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, інших споживачів, населення та тарифів на послуги з централізованого опалення для населення, які надаються КП «Теплоенергетик» та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Могилів-Подільської міської ради - http://mpmr.gov.ua в розділі – Регуляторна діяльність// регуляторні акти на обговорення.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, інших споживачів, населення та тарифів на послуги з централізованого опалення для населення, які надаються КП «Теплоенергетик» становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного рішення та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться Могилів-Подільським міським комунальним підприємством «Теплоенергетик»:

поштою на адресу - 24000, м. Могилів-Подільський, просп. Незалежності, буд. 281;

факсом - (04337) 6-10-68

на електронну адресу - heatnet@ukr.net