Про оголошення конкурсу на заміщення

вакантних посад

Управління мистецької політики і ресурсів оголошує конкурс на заміщення посад керівників мистецького закладу міста :

- директора Могилів-Подільського Центру народної творчості;

- завідувача Могилів-Подільської міською публічною бібліотекою №1;

- завідувача Могилів-Подільською міською публічною бібліотекою №2.

Загальні вимоги до кандидатів: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (культурно-мистецького напрямку), стаж роботи у сфері культури не менше п’яти років та на керівних посадах не менше трьох років, вільне володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Обмеження щодо кандидатів:керівником мистецького закладу міста не може бути призначена особа, яка за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому порядку, або на яку протягом останнього року накладалось адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління мистецьким закладом.

Особи, які беруть участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають такі документи:

  • заяву з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • біографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місценародження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копію документів, що посвідчує особу, копію документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу: управлінню мистецької політики і ресурсів Могилів-Подільської міської ради встановлений законом термін. Перелік документів є вичерпним. Особи можуть надавати інші документи, які, на їхню думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

На засідання конкурсної комісії кандидатам необхідно підготувати публічну презентацію проекту програми розвитку закладу на один і п’ять років.

Дата початку приймання документів:11 серпня 2017 року.

Дата початку формування конкурсної комісії:11 серпня 2017 року.

Умови та строки проведення конкурсу:за рішенням конкурсної комісії до участі не допускаються особи, які не відповідають вимогам, зазначеним у Законі України «Про культуру». Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення терміну приймання документів.

Документи приймаються за адресою: управління мистецької політики і ресурсів міської ради , каб. № 23, пл.. Шевченка 6/16, м. Могилів-Подільський , Вінницька обл. 24000.

Громадським організаціям у сфері культури відповідного функціонального спрямування до1 вересня 2017 року подати управлінню мистецької політики і ресурсів лист-пропозицію, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються заява та анкета, завірені копії статуту громадської організації та витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для підтвердження відповідного функціонального спрямування).

Пропозиції будуть розглянуті до 5 вересня 2017 року. Жеребкування відбудеться 6 вересня 2017 року за адресою: Управління мистецької політики і ресурсів міської ради , каб. № 23, пл.. Шевченка 6/16, м. Могилів-Подільський , Вінницька обл..24000.

Додаткова інформація за тел.. (04337) 6-73-37