ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ !

ПРОВОДИТЬСЯ МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ

Нерідким випадком в країні стали злочини, при скоєнні яких застосовувалася вогнепальна зброя, вибухові пристрої. Скоєнню такого роду злочинів значною мірою сприяє наявність на руках значної кількості вогнепальної зброї, набоїв, вибухівки. Саме проблема незаконного поширення таких арсеналів викликає серйозну стурбованість поліції.

Громадянам, які у власному користуванні мають зброю, незареєстровану належним чином, необхідно добровільно здати її в поліцію. Згідно ч. 3 ст.263 Кримінального кодексу України (ККУ), в такому випадку громадяни звільняються від кримінальної відповідальності. Також громадянам, яким дісталась у спадок незареєстрована належним чином зброя, можуть здати її до міліції та оформити її на себе або близьких родичів.

Після перевірки зброї на причетність до скоєння злочинів і в разі відсутності такої інформації, вона буде зареєстрована і повернута власникам, які зможуть використовувати її для полювання та самозахисту.

Громадяни, які не здали вогнепальну зброю, вибухові речовини та бойові припаси добровільно і у яких вони будуть вилучені, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності згідно закону (ч.1 ст.263 ККУ).

Правоохоронні органи закликають всіх могилівчан та жителів району до порозуміння та співпраці !

Телефони для довідок: 6-52-02; 097- 34-72-942