ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проєкту регуляторного акту
«Про затвердження Правил
благоустрою території Могилів-Подільської міської територіальної громади Могилів-Подільського району Вінницької області»

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 No 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення «Про затвердження Правил благоустрою території Могилів-Подільської міської територіальної громади Могилів-Подільського району Вінницької області», розроблений Управлінням житлово- комунального господарства Могилів-Подільської міської ради.

Проєкт спрямований на встановлення порядку благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою населених пунктів Могилів-Подільської міської територіальної громади, регулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою території населених пунктів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань і передбачає врегулювання відносин у сфері благоустрою Підставою для розробки проекту є зміна адміністративно-територіального устрою, відсутність чіткого нормативного регулювання прав та обов’язків суб’єктів господарювання у сфері благоустрою внаслідок чого неможливо об’єктивно, за допомогою сьогоднішніх важелів впливу, регулювати відносини, що виникають у сфері благоустрою в рамках великої території громади.

Проєкт даного рішення розроблено відповідно до «Типових правил благоустрою території населеного пункту» затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 27.11.2017 № 310 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2017 року за No 1529/31397, на виконання Закону України „Про благоустрій населених пунктів”. Проєкт разом із аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті Могилів-Подільської міської ради за адресою http://mpmr.gov.ua/

З текстом проєкту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у Могилів-Подільській міській раді, каб. N4.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб,їх об’єднань приймаються протягом місяця (до 01 грудня 2023 року) з дня оприлюднення на адресу розробника поштова адреса: пл. Шевченка, 6/16, м.Могилів-Подільської. 24000, електронна адреса: capitalbuilding@ukr.net