Фінансово-економічне управління Могилів-Подільської міської ради інформує про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності !

Відомості про об’єкти оцінки – майна комунальної власності територіальної громади міста Могилева-Подільського:

1.Нежитлової будівлі літ.”Д” загальною площею 55,9 кв.м за адресою: м.Могилів-Подільський, вулиця Шолом Алейхема, будинок 1б.

2.Комплексу нежитлових будівель та споруд загальною площею 662,9 кв.м у складі: будівлі диспетчерської літ.”А” площею 31,6 кв.м.; будівлі клуба і майстерні літ.”ББ1” площею 277,3 кв.м; будівлі техмайстерні літ. ”В” площею 351,5 кв.м., вбиральні літ.”Н” площею 2,5 кв.м ; навісу літ.”Л”, оглядової ями літ. “л”, воріт 1, хвіртки 2, огорожі 3. за адресою: м.Могилів-Подільський, проспект Незалежності, будинок 124 а .

Замовник оцінки- фінансово-економічне управління Могилів-Подільської міської ради.

Мета оцінки – визначення ринкової вартості майна з метою його приватизації шляхом продажу на аукціонах.

Умови та вимоги до учасників конкурсу:

- найнижча ціна виконання робіт з оцінки майна;

- строк виконання робіт – не більше 3 календарних днів;

-досвід учасника конкурсу з оцінки подібного майна;

-наявність підтвердних документів.

Документи, що подаються для участі у конкурсі

- підтвердні документи учасника: заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності; копія установчого документа учасника; копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого Фондом державного майна України; копія Свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів

- інформація про учасника (документ, який містить відомості про досвід учасника конкурсу з оцінки подібного майна);

- конкурсна пропозиція в запечатаному конверті (повинна містити пропозицію щодо ціни виконання робіт та строк виконання робіт з оцінки майна (у календарних днях) .

Конкурсна пропозиція та документи на участь в конкурсі подаються учасником до 28 вересня 2020 року включно у фінансово-економічне управління міської ради (каб.32) за адресою: м.Могилів-Подільський, пл.Шевченка,6/16.

Конкурс буде проведено 29 вересня 2020 року об 11 годині за адресою: м.Могилів-Подільський, площа Шевченка, 6/16, зал засідань ( ІІІ поверх) Могилів-Подільської міської ради.

Конкурсна комісія знаходиться за адресою: м.Могилів-Подільський, площа Шевченка,6/16, (04337) 6-28-58.