ПОВІДОМЛЕННЯ

про зміну тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії

Відповідно до «Порядку інформування споживачів про намір зміни ціни/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130, КП «Теплоенергетик» інформує про намір здійснити зміну тарифівна теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для усіх категорій споживачів та послуги з постачання теплової енергії, що надаються населенню.

На даний час чинними є тарифи, встановлені рішенням виконавчого комітету Могилів-Подільської міської ради «Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування. Постачання для потреб бюджетних установ, інших споживачів, населення та тарифів на послуги з централізованого опалення для населення, які надаються МКП «Теплоенергетик» від 12.11.2018 № 392.

Так, з часу встановлення діючих тарифів відбулися зміни на основні складові тарифу, а саме:

- ціни на природний газ;

- підвищення розміру мінімальної заробітної плати;

- збільшення ціни на електроенергію;

- зростання цін на основні і допоміжні матеріали, запасні частини, та інші матеріальні ресурси та послуги, необхіднідля забезпечення основного технологічного процесу, збільшення витратна сплату податків, зборів, та інших обов’язкових платежів.

У зв’язку з тим, що діючі тарифи на теплову енергію та послугиз постачання теплової енергії не відшкодовують фактичні витрати,які необхідні для забезпечення стабільної роботи підприємства,у відповідності до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869«Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (із змінами), Могилів-Подільським міським комунальним підприємством «Теплоенергетик» виконані та подані на розгляд виконавчого комітету міської ради розрахункові матеріали для зміни тарифів. Збільшення тарифів становить для бюджетних організацій, установ – на 23,5 %, інших споживачів – на 21,5 % та населення – 14,1 %.

Запропоновані тарифи становлять:

- на теплову енергію (з ПДВ):

для потреб населення – 1964,32 грн/Гкал;

бюджетних установ - 2115,61 грн/Гкал;

інших споживачів – 2055,88 грн/Гкал;

на послуги з постачання теплової енергії для населення:

для абонентів житлових будинків без будинкових (квартирних) приладів обліку теплової енергії – 52,10 грн за 1 м2(з ПДВ);

для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1964,32 грн/Гкал (з ПДВ).

Проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, інших споживачів, населення та тарифів на послуги з постачання теплової енергії для населення, які надаються КП «Теплоенергетик» з обґрунтуванням необхідності зміни тарифів розміщено на офіційному WEB сайті Могилів-Подільської міської радиу мережі Інтернет http://mpmr.gov.ua/ з 16.10.2019 для публічного обговорення та отримання пропозицій та зауважень.

Строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються зауваження і пропозиції, встановлюється 7 календарних днівз дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів.

Пропозиції та зауваження приймаються за адресою:

24000, м. Могилів-Подільський, проспект Незалежності, 281 Могилів-Подільське міське комунальне підприємство «Теплоенергетик», тел. (04337) 6-10-68, 6-02-13;

електронна адреса heatnet@ukr.net.

24000, м. Могилів-Подільський, пл. Шевченка, 6/16, Управління житлово-комунального господарства міської ради, тел. (04337) 6-74-26—