Відділ ведення Державного реєстру виборців Могилів-Подільської міського ради доводить до відома виборців, що 29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси".

Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування), референдуму чи місцезнаходженням виборчої дільниці, яку він просить визначити місцем його голосування або за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця, примірний зразок якої встановлено у додатку 2 до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893. Зазначена мотивація може бути викладена, зокрема, у такій формі: "за сімейними обставинами", "у зв’язку з відрядженням", "у зв’язку з виробничою необхідністю", "за місцем роботи", "за місцем навчання", "за місцем фактичного проживання", "у зв’язку із відпусткою", "у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням", тощо.

Отже, виборці, які планують тимчасово змінити місце голосування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, можуть звертатись до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців з паспортом громадянина України або тимчасовим посвідченням громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) до 15 липня 2019 року.

З запитаннями можна звертатись до відділу ведення Державного реєстру виборців Могилів-Подільської міської ради:

  • адреса: м.Могилів-Подільський, пл.Шевченка, 6/16 (міська рада, каб.№9);
  • телефони: (04337) 6-63-21 або 6-35-88
  • e-mail: drv@mpmr.gov.ua