Оголошення

На виконання Законів України «Про державну статистику», «Про Всеукраїнський перепис населення» та розпорядження Кабінету міністрів України від 09 квітня 2008 року №581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення ( зі змінами) Головним управлінням статистики у Вінницькій області розпочато комплекс робіт з підготовки до Всеукраїнського перепису населення.

Для забезпечення своєчасного та якісного виконання комплексу робіт, пов’язаних з підготовкою та проведенням Всеукраїнського перепису населення 2020 року у відділі статистики Могилів-Подільського району створено переписний відділ, залучено відповідального працівника, який розпочав свою роботу з 10 квітня 2019 року.

Основним масштабним заходом, який буде здійснений у вересні-жовтні 2019 року в процесі підготовки до перепису населення, буде організація робіт зі складання квартальних списків будинків у місті Могилів-Подільський. Для виконання вказаних робіт будуть залучатися реєстратори.

Складання зазначених списків є одним із найважливіших етапів підготовчих робіт, оскільки від якості їх складання залежить правильність проведення переписного районування та забезпечення повноти охоплення населення міста та області під час Всеукраїнського перепису населення 2020 року.

Відділ статистики

у Могилів-Подільському районі