УКРАЇНА


МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я №276

Від 25.10.2016 р.

10 сесії

7 скликання

Про демонтаж тимчасових споруд на території

міста Могилева-Подільського Вінницької області

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення 9 сесії міської ради 7 скликання від 19.07.2016 року №223 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Могилева-Подільського Вінницької області», протоколу комісії від 20.09.2016 року утвореної на підставі розпорядження міського голови від 08.09.2016 року №236-р «Про створення комісії з розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Могилева-Подільського», з метою впорядкування розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій на території міста Могилева-Подільського Вінницької області, -

міська рада ВИРІШИЛА:

1. Суб’єкту господарювання – ТОВ «Укртрансагент» демонтувати тимчасову споруду по площі Соборній, 1-г, площею 0,0030 га в 30-ти денний термін з моменту опублікування даного рішення в газеті «Краяни» та на офіційному веб -сайті Могилів-Подільської міської ради, та привести земельну ділянку в належний стан з відновленням її благоустрою.

2. У випадку невиконання суб’єктом господарювання пункту 1 даного рішення доручити управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Бохонець В.П.):

2.1. Здійснити заходи щодо демонтажу вказаної тимчасової споруди з наступним відшкодуванням витрат, пов’язаних з цим, за рахунок власника тимчасової споруди.

2.2. За результатами демонтажу скласти акт та передати демонтовану конструкцію на зберігання міському комунальному підприємству «Комбінат комунальних підприємств» (Наконечний В.В.).

3. Припинити дію договору від 17 листопада 2015 року про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельну ділянку по

пл. Соборній, 1-г, площею 0,0030 га.

4. Управлінню містобудування та архітектури міської ради (Дунський Ю.С.) опублікувати дане рішення в газеті «Краяни» та на офіційному веб-сайті Могилів-Подільської міської ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради, в.о. першого заступника міського голови Гоцуляка М.В. та на постійну комісію з питань законності, правопорядку, реформування земельних відносин, охорони довкілля, депутатської діяльності та етики (Якубовська Л.О.).

Міський голова П. Бровко