6 лютого у Могилів-Подільському прикордонному загоні вшановують героя - прикордонника старшого сержанта Олега Глущака, який загинув, захищаючи державний кордон поблизу населенного пункту Зеленопілля, що на Луганщині. Саме цього дня Олегу Миколайовичу Глущаку виповнилося б 36 років…

Коротку, але яскраву біографію Олега можна вмістити в декілька рядків: школа, технологічний технікум, армія... Після строкової повернувся до рідного міста з твердими намірами продовжити військову службу. Вибір у молодого чоловіка був широким: Збройні сили, пожежна частина, райвідділ міліції, але він обрав Могилів-Подільський прикордонний загін - там проходили службу чимало його шкільних товаришів. Тож 2003-го Олега прийняли у свою сім’ю вартові державного рубежу. Попереду у нього було все життя, однак, доля розпорядилась інакше: 3 липня 2014 року Олег Глущак відбув на східну варту, а за тиждень загинув унаслідок мінометного обстрілу під Зеленопіллям. Смерть забрала його на 32-му році життя…

Відповідальний та працелюбний - Олег відмінно знав свою справу – служив у відділі зв’язку та автоматизації штабу прикордонного загону. Він був напрочуд людяним і не міг пройти повз, якщо хтось потребував допомоги. Його особлива посмішка дивним чином підіймала усім настрій та додавала оптимізму.

Дружина Олега – Ольга Глущак після загибелі чоловіка, продовжила його справу і сьогодні, ставши офіцером, служить у відділенні інспекторів прикордонної служби «Яруга» ВПС «Могилів-Подільський».

….На жаль, життя героя-прикордонника Олега Глущака передчасно згасло, але незгасною залишається пам’ять про його подвиг в ім’я миру та свободи.

Пресс-секретар прикордонного загону Людмила Катеринич