11 січня військовослужбовцю Могилів-Подільського прикордонного загону імені Героя України Вячеслава Семенова старшому прапорщику Ігорю Присяжнюку виповнилося б 42 роки від дня народження.

Герой-прикордонник загинув у 7 серпня 2014 року, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України на її східних рубежах.

У званні старшого прапорщика Ігор Васильович Присяжнюк понад 10 років проходив службу у Могилів-Подільському загоні. З початку військового конфлікту разом зі своїми бойовими товаришами охороняв кордон України на Херсонщині, а з 26 червня 2014-го обороняв пункт пропуску «Довжанський», що на Луганщині.

Ігоря Присяжнюка добре знали і у спортивних колах: український каноїст, багаторазовий чемпіон України з веслування на 1000 і 5000 метрів, майстер спорту з веслування на байдарках і каное, член Національної збірної.

Талановитий та перспективний спортсмен неодноразово виборював чемпіонські звання, приймав участь у чемпіонаті світу по марафону у Римі та Всесвітніх іграх по неолімпійським видам спорту 2013 року у Колумбії.

….Пам'ять про бойового товариша свято бережуть у Могилів-Подільському загоні. В Кімнаті бойової слави військової частини розгорнуто експозицію, що розповідає про подвиг воїна та його полеглих побратимів. На честь Ігоря Присяжнюка у його рідному місті – Вінниці з 2015 року проходить щорічний марафон по греблі на байдарках і каное. У 2017 році за сприяння керівництва прикордонного загону було відкрито меморіальну дошку на фасаді Вінницької загальноосвітньої школи, де Ігор навчався і звідки пішов у доросле життя.

Прес-секретар прикордонного загону Людмила Катеринич