2018-ий рік Могилів-Подільський завершив з чудовим подарунком під ялинку – левову частку найскладніших робіт плавального басейну виконано! У зазначені міською владою терміни, а головне, - з дотриманням сучасних норм будівництва, експлуатації та санітарних правил! Якщо напочатку планували одну чашу в басейні, то за ідеєю міського голови проект доповнили ще однією - міні-басейном для наймолодших. «Я вдячний будівельникам та освітянам, які з таким розумінням та відпо-відальністю віднеслися до даного масштабного проекту, - зазначає міський голова Петро Бровко. – Вкладають душу в його будівництво, бо розуміють, що це, в першу чергу, для дітей, що об’єкт принесе радість та користь усім могилівчанам. В процесі будівництва басейну ми вдосконалювали проект, зокрема зробили додаткову чашу для малюків, які там з радістю будуть чалапатися. Багато чого іншого додали, через що маємо в кінцевому результаті сучасний об’єкт, де дотримані усі технічні вимоги. Не дивлячись на те, що цей фінансовий рік був доволі складним, ми виконали все, що планували».

Людина, що хлюпається в басейні та насолоджується почуттям легкості та свіжості, часом і не підозрює, яка велика робота здійснюється у водоймі, в якій їй так подобається тренуватися або, навпаки, ніжитися. Що десь – там, в якихось підсобних приміщеннях або зовсім поряд відбуваються безперервні процеси очищення, підігріву, фільтрації, дезінфекції, вентиляції… Басейн, неначе живий організм, постійно «живиться», «переробляє», «виводить», «самоочищується» тощо. Запустити цей складний механізм міська влада планує наступного року, проте точну дату дедлайну не вказує, при тому зазначаючи, що об’єкт буде зданий в експулатацію у визначений термін. У 2019-му будівництво палавального басейну вийде на фінішну пряму, облаштовуватимуть технічні приміщення, душові, роздягальні та всю інфраструктуру, завдяки якій він функціонуватиме.

«В цьому році ми виконали найскладніші ділянки робіт, під чималим шаром бетону сховані всі мережі, там стільки труб, що зараз навіть складно порахувати, - розповідає підрядник, керівник ПП «Селена» Олександр Лебідь.- Бо все ж потрібно виконувати за сучасними нормами. Для нашої будівельної організації басейн - новий фронт робіт, але цікавий та потрібний місту. І приємно від того, що принесе величезну користь та насолоду могилівчанам».