1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який було започатковано з 1988 року після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією, щодо ВІЛ/СНІДу. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – привернути увагу громадськості до даної проблеми.

Наше місто не залишається осторонь даної проблеми, ось і в цьому році, на виконання розпорядження міського голови Петра Бровка від 22.11.2018 року №348-р, за ініціативи служби у справах дітей, сім’ї та молоді Могилів – Подільської міської ради з 26 по 30 листопада 2018 року по всім навчальним закладам міста І-ІІІ ступенів та І-ІV рівнів акредитації проводилися відео лекторії .

Для висвітлення даної проблеми, службою у справах дітей, сім’ї та молоді залучено санітарно – просвітницьку групу медичного коледжу.

Студенти ІІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа» на чолі з досвідченим викладачем – методистом «Інфектології» Юхимчук Вікторією надали інформацію учням та студентам навчальних закладів щодо епідеміологічної ситуації в світі та Україні, основні шляхи передачі ВІЛ, основні міфи про шляхи інфікування, механізм дії віруса на організм людини та ознайомили з абеткою самозахисту від ВІЛ – інфекції / СНІД. Спілкування пройшло у форматі запитання-відповіді із використанням відеороликів та слайдів.

Є надія, що основні знання та навички, отримані під час проведення таких заходів, стануть у пригоді в майбутньому, і одного разу, можливо, врятують комусь здоров’я і життя. Ми маємо зрозуміти, що СНІД – це не просто нагальна проблема сьогодення, а підступна небезпека для розвитку всього суспільства. Усвідомлюючи таку реальну загрозу для існування людства, ми не можемо залишатись байдужими і повинні оберігати себе та дбати про інших...

Служба у справах дітей, сім’ї та молоді Могилів – Подільської міської ради висловлює щиру подяку директору медичного коледжу Кордону Володимиру Михайловичу за організацію проведення відео лекторія по всім навчальним закладам міста, викладачу – методисту Юхимчук Вікторії Володимирівні та студентам ІІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа» з групи 3Фа: Соколянській Оксані, Тименюк Вероніці, Пальонко Олександру, Сиворінському Руслану, Яремі Дмитру, Ткач Вікторії, Стражнюк Оксані, Урванець Івану, Скорук Артему, Шевчик Богдану за проведення відео лекторія та висвітлення даної проблеми.

В. о. начальника служби у справах дітей, сім’ї та молоді Могилів – Подільської міської ради Тетяна Пержар