Україна займає четверте місце в світі за рівнем підліткової агресії, пропускаючи вперед тільки Росію, Албанію та Білорусь.

Булінг – це проблема, яка руйнує життя багатьом дітям у різних варіаціях, починаючи від отримання дитячих комплексів жертви, які потім переслідуватимуть людину впродовж усього життя, і закінчуючи кримінальними порушеннями для агресора. Це величезне питання не стільки за масштабом, скільки за рівнем замовчування. У профілактиці булінгу, найважливішими є увага та відповідна реакція з боку батьків і рідних дитини, з боку педагогів чи вихователів.

За статистикою значна кількість дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зазнають цькування та насилля в школах.

29 грудня 2018 року службою у справах дітей, сім’ї та молоді міської ради проведено зустріч із прийомними батьками та батьками - вихователями. Тема заходу «Профілактика булінгу». Для висвітлення теми, була запрошена психолог управління освіти Ірина Тулей. Яка розповіла присутнім що таке булінг та провела практичне заняття щодо форми виявлення та профілактики жорстокої поведінки.

Під кінець зустрічі, батьки обмінялись досвідом організації виховання дітей та отримали консультації у психолога з питань виховання дітей.

В. о. начальника служби у справах дітей, сім’ї та молоді міської ради Тетяна Пержар.