Вже традиційно, в кінці року, Служба у справах дітей, сім’ї та молоді Могилів-Подільської міської ради, під патронатом міського голови Петра Бровка, проводить фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». І 2018 рік не став виключенням. Адже фестиваль під гаслом «Повір у себе!» приурочений до дня Інваліда, проводиться вкотре на базі державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Промінь».

З привітального слова заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталія Кригана розпочалася урочиста частина фестивалю. За його словами, він був вражений переглянутими роботами учасників, їх майстерністю та натхненням. В.о. начальника служби Тетяну Пержар також порадували представлені роботи, адже щороку фантазія учасників дивує все більше і нам залишається лише захоплюватися ідеями тих, хто дійсно втілює собою Віру в свої можливості! 30 листопада своєю вірою поділилися з нами 45 учасників міського фестивалю. Над кожною з представлених робіт можна було простояти не одну хвилину, із захопленням розглядаючи твори мистецтва, адже по іншому їх і не назвати. І кожна з цих робіт була відзначена грамотою від міського голови та цінним подарунком. Продовженням заходу стала вистава-сюрприз від колективу ДНЗ № 2 із невеликою дискотекою і величезними обіймами з медведиком Тедді та його казковими друзями, які подарували дітям безліч позитивних емоцій! На завершення фестивалю всі учасники отримали смаколики від наших благодіників. Що стало приємним завершенням чергового щорічного фестивалю «Повір у себе»!

Служба у справах дітей, сім’ї та молоді на чолі з начальником служби Лесею Суваловою дякує всім, хто допомагав в організації та проведенні заходу! Нашим благодійникам – Геннадію Вацаку, Олені Криган, Ніні Сализі, директору ДНЗ №2 Наталії Гусак та дівчатам-аніматорам з її колективу, завідуючій філією державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Промінь» Тетяні Пержар та її співробітникам.

З великою вдячністю, колектив ССДСМ