Шановні працівники органів місцевого самоврядування, члени виконавчого комітету та депутати Могилів-Подільської міської ради !

Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язані життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів. Наних покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан громади, так за благополуччя її жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців міста.

І сьогодні, в непростий для всього українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю громади та спільно відстоювати її прагнення жити у цивілізованій, заможній, європейській державі.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства.

Особливі слова подяки адресую ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування у Могилеві-Подільському.

Бажаю усім, хто працює на благо нашого міста , міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань.

З повагою,

міський голова Петро Бровко