Минулого тижня у Могилеві-Подільському пройшов міський семінар з виховної роботи «Ціннісне ставлення особистості до культури і мистецтва». У роботі семінару взяли участь керівники навчальних закладів, методисти, представники управління освіти, зокрема начальник Володимир Коновалов.

У рамках семінару на базі НВК № 3 дошкільного підрозділу було проведено педагогічні читання на тему: «Спадщина Василя Сухомлинського». Вихованці садочка розгорнули перед гостями цілу казку, яка спонукає думати, співчувати іншим, до чого і прагнув видатний педагог. Дітки і ігровій формі, вивчали, як потрібно чинити в тій чи іншій ситуації, розрізняти добру поведінку від негідної.

Відбувся семінар і у Гімназії. Учасники семінару розглянули «Естетичні цінності і мотиви поведінки учнів у позаурочний час». Учнями та педагогами навчального закладу було проведено ряд заходів, які виховують у дітей любов до прекрасного. Особливо цікавою була творча майстерня «Краса землі в руках дітей»: діти, а разом з ними і викладачі проявили сою вигадливість і фантазію, щоб з підручних матеріалів створити маленькі шедеври –картини.

Дизайнерська студія, музична вітальня, літературний, театральний та інші гуртки й факультативи, де діти обрамлюють свої таланти та здібності, а разом з тим засвоюють естетичні цінності, представили свої можливості.