З нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери в м.Могилеві- Подільському 2 листопада відбулися урочисті збори в залі засідань міської ради.

Участь в урочистих заходах взяли керівництво міської ради, громадськість та звичайно представники соціальних закладів міста: територіального центру соціального обслуговування, центру зайнятост та управління соціального захисту населення.

Насамперед зі словами привітань до присутніх звернувся куратор даної сфери - затупник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталій Криган та побажав добра і щастя, міцного здоров’я, достатку , родинного благополуччя та оптимізму.

Міськицй глова особисто висловив подяку всім працівникам соціальної сфери за самовіддану та наполегливу працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла. Петро Бровко наголовив на значущості ролі працівника соціальної сфери , - «Саме від професіоналізму та відданості справі залежить повноцінне життя тих громадян, що потребують допомоги». Також міський голова звенув увагу на позитивні результати робити всіх соціальних служб в місті за цей рік.

По завершенню офіційної частини,за сумлінну працю, високе почуття відповідальності, професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери грамотами міської ради були нагороджені кращі працівники соціальної сфери міста: Снісарчук Людмила - головний спеціаліст відділу страхових виплат, організації медичної реабілітації та соціальних , Дейнега Людмила - начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради, Коваленко Людмила - головний спеціаліст з кадрових питань та звернень громадян управління праці та соціального захисту населення міської ради, Цимбалюк Анастасія - спеціаліст І категорії відділу допомог, соціальних компенсацій та гуманітарних питань управління праці та соціального захисту населення міської ради, Хохлова Наталія - соціальний робітник Могилів-Подільського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Чумак Світлана - соціальний робітник Могилів-Подільського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) , Чопенко Юлія - головний бухгалтер служби у справах дітей, сім’ї та молоді міської ради, Бабій Наталія - Начальник відділу організації працевлаштування населення Могилів-Подільської міськрайонної філії вінницького обласного центру зайнятості.