Могилів-Подільський матиме ще одне місто-побратим. До польських Конського та Шрьоди , словацької Шалі , італійської Каврильї , молдовських Бельц та румунських Пітешт долучається і хорватське місто Цриквениця , що на заході Хорватії , курортне місто на березі затоки Кварнер Адріатичного моря.

Могилів –Подільський братається з хорватською Цриквеницею , після підписання угоди про співробітництво , наше місто отримає 7- е місто-побратим. Цього тижня міський голова Петро Бровко приймав делегацію з Цриквениці у складі депутатів міської ради на чолі з головою комітету з міжнародного співробітництва Даворіном Борчаком.

Гості привезли до України пам’ятні сувеніри , картину із зображенням старовинної Цриквениці , натомість отримали подарунки і від могилів-подільської громади. Прийом проходив у кабінеті міського голови , Петро Бровко обговорив з депутатами проекти майбутньої співпраці , зокрема участі в культурно-освітніх програмах. Цриквеницю офіційно оголошено кліматичним курортом Хорватії , тож велася розмова і про оздоровлення дітей на березі Адріатичного моря. Хорвати підтримали пропозицію Петра Бровка та обговорили практичні заходи з прийому дітей з Могилева-Подільського на відпочинок.

У ході українсько-хорватської зустрічі члени делегації спільно з керівництвом міста вшанували пам'ять загиблих могилівчан на сході України. Висловлюючи підтримку українському народу у війні із Росією , гості поклали квіти до стели героїв на майдані Шани та свічі , які спеціально привезли з Хорватії. Делегація познайомилася з містом , відвідала його визначні місця , познайомилися з виробництвом Кондитерського Дому «Вацак» , побувала в Лядівському скельному монастирі та історико-культурному заповіднику Буша.