20 жовтня у смт Томашпіль проходив Відкритий обласний шаховий командний турнір на «Кубок Томашполя». В змаганнях взяло участь 40 спортсменів із міст Вінниці, Могилева-Подільського та дитяча Шахова школа «Вацак», м. Ямпіль, Крижопільський район, Тростянецький район, Калинівський район, Ямпільський район, «Томашпіль 1 та 2».

Протягом дня в спортивній залі Томашпільської школи проходили інтелектуальні двобої. В результаті сутичок, збірна команда Могилева-Подільського з 18 можливих набраних очок – набрала 17. Здобувши звання переможця змагань, спортсмени нагороджені кубком, грамотою, медалями за зайняте місце та грошовою винагородою. Срібними призерами кубку області стала збірна команда Тростянецького району, та бронзову нагороду здобули господарі змагань – «Томашпіль-1».

Учасники змагань висловлюють слова вдячності меценату, депутату обласної ради Геннадію Вацаку за можливість участі у даних змаганнях.