З вересня українські матусі , виписуючись з полового будинку , отримують «Пакунок Маляти» . Це додаткова бонус , соціальна разова натуральна допомога від держави до уже існуючих виплат на новонароджених. З їхньою видачею дещо затрималися , але породіллі уже отримують на руки «Бебі-бокси».

Пакунок для новонародженої отримали і батьки Софійки Пийводи під час виписки з полового відділення міського перинатального центру ОЛІЛ.

Родина Пийводи уже чекає на своє маленьке сонечко , Софійку її разом з матусею виписують з полового відділення. Допоки схвильований батько вперше бере донечку на руки , їм подають подарунок від держави для новонародженої , так звичайно у світі «бебі-бокс»Ю у нас же – «пакунок маляти».

Що ж входить до пакунку ? Сама коробка розрахована на те , що її можна використовувати , як люльку для малюка , її наповнено найнеобхіднішим на перший час речами : 96 підгузників , повзунки , пеленочки , бодіки , рубашечки , ковдра , матрац , рушничок , іграшка-брязкальце , два термометри , крем та «Johnsons Baby» для купання.

«Такий «пакунок» - дуже потрібна у перші місяці допомога для маляти , ми вдячні державі за нововведення, - каже Алла і жартом додає: - прийдемо ще за одним подарунком».