2-го жовтня у будинку культури відбулися урочистості з нагоди проводів юнаків міста та району на службу до збройних сил України.

Військовий комісар Валентин Лунгол , вручаючи повістки хлопцям , висловив вдячність та подяку призовникам і побажав гідної служби. Зі словами вдячності звернувся він також до батьків новобранців.

За гідне виховання синів від імені міського голови Петра Бровка подякував батькам і начальник управління міської ради з питань надзвичайних ситуацій , оборонної , мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Ігор Пронько. За традицією , призовникам вручили цінні подарунки від міського та сільських голів.

Разом з військовим капеланом , отцем Іваном учасники заходу прочитали молитву , звертаючись до Бога з надією, що Він благословить юнаків та захищатиме , направляючи на правильну дорогу впродовж усієї служби. Молячись за майбутніх солдатів , згадали тих , хто відійшов у вічність , та вшанували хвилиною мовчання загиблих захисників України.

Після урочистостей на новобранців очікував сюрприз від могилівчан: чудовий концерт , присвячений справжнім чоловікам , які вірні головному громадянському обов’язку – захищати Вітчизну.