Дев’ятий рік поспіль вшановують в Україні день усиновлення – це свято усіх , хто поступово втілює на практиці гасло «Чужих дітей не буває». Могилів-Подільський приєднався до всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення – це Любов назавжди».

Щоб привернути увагу містян до теми усиновлення, студенти Могилів-подільського медичного коледжу відгукнулися на пропозицію служби у справах дітей , сім’ї та молоді міської ради та організували флешмоб.

Дійство відбувалося в центрі міста , перед міською радою. Студенти коледжу танцем привертали погляди перехожих могилівчан , тим часом інші активісти роздавали листівки з інформацією про усиновлення , закликаючи містян не бути байдужими до проблеми , яка , на жаль , існує в нашій країні.

На завершення акції студенти з кульками в руках утворили серце , яке символізує любов до дитини а таким чином вкотре закликали громадян пам’ятати , що є діти , які ніколи не знали або позбавлені батьківської любові , і вони також заслуговують на сім’ю.

Такі акції спрямовані на поширення ідеї любові до ближнього , готовності прийти на допомогу , прихистити , подарувати нове життя тим ,хто його потребує.