3 жовтня в міській публічній бібліотеці №2 відбулося засідання краєзнавчої вітальні, де всі присутні доторкнулися душею і серцем до світу духовного, світу любові, добра і краси. На зустріч завітала автор поетичних творів – Наталка Фіалка, яка поділилася з любителями поезії, учнями 7-А класу НВК №5, своїми роздумами, почуттями, поглядами на життя через поетичне слово. Поетеса є автором збірок «Кольорові намистинки» та «Соловейна», в яких зібрані вірші для дітей, авторські казки, оповідання, акровірші. Діти з задоволенням поринули у творчий поетичний світ, буденний і водночас неповторний, почули поетичні твори у виконанні самої поетеси. Декламовані вірші бентежили душу слухачів, наповнювали серця добром, любов’ю до людей, батьків, рідного краю, навколишнього світу та України. Юні читачі теж читали вірші Наталки Фіалки, чим приємно здивували поетесу. Зустріч була теплою, надзвичайно зворушливою та залишила багато приємних вражень. Поціновувачі таланту поетеси впевнились у тому, що вона не лише талановита особистість, а й проста та доступна для спілкування людина.

Дуже важливо знати імена земляків, серцяяких наповнені величезною любов’ю до всього, що нас оточує, і ця любов лягає рядочками на папері, втілюючись у мелозвучні вірші. Впродовж всього заходу в залі панувала атмосфера добра, творчості та розмаїття неповторної української мови.

Після зустрічі від дітей звучали слова подяки поетесі за її мудрість, творчі здібності, вони побажали миру, довголіття, творчої наснаги і подарували квіти.